Více informací pro milovníky hor

Já miluji hory, kopce, lesy, jezera, řeky… a takhle bych vlastně mohl pokračovat donekonečna. Co si budeme povídat, pokud člověk není lenivá bačkora, tak těch pár kroků v přírodě přeci nikoho nezabije a zážitky vám už nikdo nevezme! Často dostávám dotazy, zda bych neporadil nějaké zajimavé turistické místa, tripy nebo jen lokality, které jsou vhodné pro turisty. Na takové dotazy odpovídám asi nejraději, tedy pokud vím. Abych vám tedy ještě více pomohl nebo vás nalákal na zdejší fascinující přírodu, tak jsem se rozhodl, že se budu více věnovat právě tomuto tématu.

Skandinávské hory (foto Anders Ekholm/Folio, zdroj imagebank.sweden.se)
Skandinávské hory (foto Anders Ekholm/Folio, zdroj imagebank.sweden.se)

 

Nevím zda slibovat nějakou pravidelnost nebo prostě neslibovat a raději činit, ale zkusím pár článků do měsíce vyplodit. Vesměs půjde o volné, opravdu hoooooodně volné překlady článků z časopisů či z různých švédských webů věnovaných turistice. Doufám, že také přidám i pár osobních postřehů z mých výletů. Byť to ještě nebude tak jak si představuji. Hold malé děti jsou malé děti a musím počkat až trošku povyrostou a já začnu s nimi poznávat ty nekonečné možnosti, které Švédsko nabízí.

Ilustrační video: Uprostřed Skandinávie, na hranicích Švédska a Norska leží tato nádherná krajina, která snad musí chytnout za srdce každého. No posuďte sami!

Aktuálně připravuji první článek, který nás zavede na samotný jih Švédska, do kraje Skåne a představí nám takové malé švédské Toskánsko.

Pokud vy sami jste nějaká turistická dobrodružství zažili a chcete se o ně podělit, tak mi napište mail a za pár dní může být váš článek zde na webu včetně fotografií či videa.

Líbil se vám článek? Budu rád za sdílení.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *