Pravda a realita práce ve Švédsku

Pro všechny, kdo se do Švédska chystají, ale i pro všechny ty, kteří chtějí porovnat vlastní zkušenosti z pracovního života ve Švédsku, vydalo nakladatelství LYS Förlag knížku Six weeks‘ holiday: true stories about the myths and realities of working in Sweden

Měla jsem tu čest stát se součástí tohoto vzrušujícího projektu a přispět svým příběhem pod názvem:

A departure is the arrival to someplace new

Knížka vyšla v listopadu 2018 anglicky a je možné ji zakoupit na Bokus.com nebo například na Amazonu.

Letos se dočká i vydání ve švédštině.

V knize najdete vyprávění 17 jedinců, kteří se z různých životních pohnutek rozhodli vydat do Švédska. Povypráví vám o své pracovní, ale i osobní zkušenosti. O zklamáních, ale i o příjemných překvapeních, které je ve Švédsku potkaly.

Vše 100% pravdivé a naprosto necenzurované.

Nakladatelství LYS Förlag vydalo také několik velice zajímavých příruček pro cizince ve Švédsku. Jejich příručku Working in Sweden: The A-Z guide mohu jen doporučit. Obsahuje všechny informace, které si přeji, abych věděla, když jsem do Švédska přijela.

A nezapomeňte sledovat LYS Förlag na facebooku, aby vám nic neuniklo.

veronica-opatrilova-vicky

Vicky pochází z Opavy. Dlouhá léta studovala španělskou filologii v Brně, než jí došlo, že stojí na místě a musí se odvážit následovat svoje sny. V roce 2012 odjela do Švédska. Pracuje jako průvodkyně Stockholmem, překladatelka, učitelka švédštiny a servírka. Miluje hudbu, kafe ve velkých šálcích, vařit podle Gennara Contalda a běhat lesem kolem moře. Píše. Píše a píše a jejím největším snem je, aby svým psaním udělala někoho šťastným. Alespoň na chvíli.

Líbil se vám článek? Budu rád za sdílení.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *