Konečně vyšla učebnice Švédština (nejen) pro samouky

Tak jsme se konečně dočkali nebo chcete-li stylově „äntligen“. V květnu 2012 vydalo nakladatelství LEDA tak dlouho očekávanou a vytouženou učebnici švédštiny Švédština (nejen) pro samouky.

Švédština (nejen) pro samouky od nakladatelství LEDA

 

Před svým odjezdem do Švédska jsem usilovně hledal jakýkoliv materiál k výuce švédštiny. Prošel jsem všechny možné weby a diskuzni fóra, ale nic pořádného jsem nenašel. Nejkvalitněji se jevila možnost výuky přímo z učebnic ze Švédska, ale k tomu bych potřeboval umět anglicky a to byl bohužel problém. Nezbývalo než koupit slovník, ale i s tím byl docela problém. V Praze jsem prošel několik vydavatelství a až snad v tom posledním měli celkem slušný slovník. Učebnice je ovšem učebnice co si budeme povídat. Teď jsme se dočkali a můžeme začít, už se nebude na co vymlouvat…

Ze stránek nakladatelství LEDA jsem si dovolil převzít popis učebnice. Přeji hodně zdaru při studiu!

Švédština (nejen) pro samouky
Autor: E. Nováková a kol.

Zcela nová učebnice švédštiny je určena jak pro samostatné studium, tak pro výuku pod vedením učitele. S její pomocí si osvojíte základní slovní zásobu v rozsahu téměř 2.400 slov, frazeologii, gramatiku a výslovnost švédštiny. Naučíte se komunikovat v běžných situacích a dozvíte se také hodně o švédských reáliích. Samostatná úvodní kapitola je věnována výslovnosti švédštiny. Každá z následujících dvaceti tematicky zaměřených lekcí obsahuje dva úvodní dialogy či texty, slovní zásobu, mluvnickou část, cvičení a doplňkovou část. Součástí učebnice je brožura s klíčem ke cvičením, který uvádí i překlady úvodních textů prvních deseti lekcí, a souhrnným švédsko-českým slovníčkem.. Nedílný doplněk učebnice představují dvě vložená CD s nahrávkami výslovnostních a poslechových cvičení, části slovní zásoby a úvodních textů.

  • Vydání: 1.
  • Datum vydání: květen 2012
  • Formát: A5
  • Vazba: měkká
  • Stran: 344 a 88
  • ISBN: 978-80-7335-261-5
  • EAN: 9788073352615

Učebnici si můžete objednat na této stránce Švédština (nejen) pro samouky

Líbil se vám článek? Budu rád za sdílení.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *