Inzerce: Hledám parťáka/y na cestu na Nordkapp

Cesta přes Pobaltí, napříč celým Finskem až na severní hranici s Norskem. Dále Norskem až na nejsevernější cíp Evropy, magický Nordkapp. Dále zpět severním Norskem, Švédskem od severu až skoro na jih a na skok zase do Norska, aby se auto opět dostalo do Švédska a projelo celé západní pobřeží až do Malmö. Následně přes Öresundský most přes celé Dánsko a Německo, zpět do Česka. Láká tě taková cesta? Nechceš se starat o organizaci, jen se v podstatě vézt?

Přesně tohle nabízí Pavel z jížní Moravy. Má svůj sen, který si chtěl splnit už v loňském roce, ale nakonec právě i kvůli ekonomii projel jenom Pobaltím. Letos by rád svou cestu dotáhl až do konce, ale hledá parťáka/y nebo parťačku/ky na cestu, s kterými by se mohl podělit o náklady, ale také o zážitky.  Kdy, za kolik, kudy? Tak tady je to orientačně shrnuté:

Termín

Přibližně v termínu 5. 8.-27. 8. 2017 (cca 22 dní /10 evropských zemí)

Kdo a rozpočet

Pavel hledá min. 1 osobu – max. těžko říct, záleželo by na druhu dopravy…

Orientační minimální rozpočet je 20-25.000,- Kč bez stravy, vstupů, suvenýrů, atd (při cestování 2 lidí v 1 osobním autě).

Orientační rozpočet obsahuje: benzín, cestovní pojištění, trajekt Tallinn-Helsinki, většinu noclehů (při orientačních cenách), Öresundský most, dálniční poplatky

Trasa

Jedná se o záchytné body, kterými by se mohlo projíždět. Vše je ovšem otevřené a plně se podrobí dohodě obou stran.

Česko – Polsko – Litva – Lotyšsko – Estonsko – Finsko – Norsko – Švédsko – Dánsko – Německo

Varšava – Šiauliai – Riga – Tallinn – Helsinki – Lahti – Tampere – Jyväskylä – Oulu – Haparanda – Rovaniemi – Lakselv – Nordkapp – Alta – Narvik – Kiruna – Jokkmokk – Sundsvall – Mora – Oslo – Göteborg – Malmö – Kodaň – Kiel – Berlín – Praha

Ne všechny místa musí být zástavkami na cestě, ale mohou být opravdu jen jako průjezdní body.

Pavel je z jižní Moravy, z okolí Uherského Brodu, což pro případné zájemce může hrát roli při domluvě plánování, odjezdů apod.

V případě, že jsi vážný zájemce, zájemkyně nebo zájemci, pošlete na sebe kontaktní údaje na mail sverige.cz@gmail.com. Do předmětu napiš Partak – Nordkapp 2017 a do těla zprávy na sebe kontaktní údaje, které Pavlovi předám.

Poznámka: Pavel na masového vraha nevypadá 🙂 Už si spolu ohledně Švédska tuším minimálně dva roky občas píšeme 😉

Líbil se vám článek? Budu rád za sdílení.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *