God Jul och Gott Nytt År 2019

Milí přátelé severu a Švédska zvláště. Dovolte mi, abych vám všem bez rozdílu popřál ty nejkrásnější svátky vánoční a šťastný a úspěšný celý nový rok 2019.

Je to neuvěřitelné, ale rok uběhl jako voda a naše rodinná mise v Česku měla za sebou včera přesně rok trvání. Byl to rok těžký, náročný a s mnoha překážkami, které se nám více či méně podařilo překonat nebo na nich usilovně pracujeme. Byly chvíle, kdy jsem měl chuť práci s webem ukončit a i když se mezi vámi našli tací, kteří měli o web zájem, tak jsem si uvědomil, jak moc pro mě Sverige.cz znamená. Jak moc by mi chyběl a jak moc by mi chyběl kontakt s vámi. To všechno mě nějak nakoplo a rozhodl jsem se pro verzi, že si i z tak mála volného času ještě více uberu a vrhnu se do webu po hlavě. Snad se vám bude líbit a budete zde stále nalézat inspiraci, rady či nápady, které by se vám při cestách na sever, Švédska zvláště, mohly hodit. Pokud sami máte nápad co by se na stránkách mohlo objevit, či čemu se více věnovat, nebojte se mi napsat mail na sverige.cz@gmail.com, napsat zde do komentáře či zprávu na FB stránce webu.

Vám čtenářům a fanouškům webu Sverige.cz přeji jen ty nejkrásnější vánoční svátky, prožití nádherného, klidného a úspěšného roku 2019 a také vám přeji, abyste si splnili své sny a šli si za nimi, protože když člověk chce, tak …

Poděkování partnerům a spřáteleným webům

Bez vás by to bylo smutnější a s vámi je to všechno, alespoň trošku veselejší bohatší. Všem partnerů a spřáteleným webům přeji hodně úspěchů v novém roce a věřím, že naši spolupráci ještě více rozšíříme, tak abychom měli více a více spokojených čtenářů. Díky moc!

God Jul och Gott Nytt År 2019

Líbil se vám článek? Budu rád za sdílení.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *