CK Periscope pořádá soutěž o 3 zájezdy do Norska

Chcete si splnit sen a podívat se do Skandinávie? Ochutnat onu divokou přírodu, která určuje pravidla hry? Potom se pozorně začtěte… do pěti českých webů a najděte zde správné odpovědi a soutěžte o 3 zájezdy do Norska.

norsko-runde-01
Ilustrační foto Norsko

 

Cestovní kancelář Periscope pořádá soutěž o 3 zájezdy do Norska. Stačí se jen zaregistrovat na jejich stránce a poté navštívit 5 portálů zaměřených na severské země a Skandinávii. Na každém z nich najdete jednu soutěžní otázku. 4 správné odpovědi vás posílají do finále, takže….? Co třeba rovnou začít?

Na soutěžní otázku číslo 2 najdete odpověď právě na stránkách Sverige.cz.

PERISCOPE_soutez_na_web_350x190px_2(2)

 

REGISTRUJ SE A ODPOVĚZ

SOUTĚŽ BYLA UKONČENA

 

Pravidla soutěže „Soutěž o 3 zájezdy do Norska a další výhry“:

1. Provozovatelem soutěže je firma Periscope Skandinávie, s.r.o., Brno, Smetanova 9, PSČ 602 00, IČ 252 63 196, zapsaná v obchodním rejstříku, který je veden Krajským soudem v Brně, oddíl C, vložka 43899, cestovní kancelář.

2. Pravidla soutěže:

a) Soutěž probíhá na webové adrese www.periscope.cz. Zde se soutěžící nejprve registruje a obdrží zde přístup (uživatelské jméno) do soutěžního formuláře. V něm lze průběžně zapisovat i měnit odpovědi na soutěžní otázky a rozpracovaný formulář lze uchovat před dalším zapisování nebo opravách v něm. Kompletně vyplněný soutěžní formulář lze do soutěže odeslat pouze jednou.

b) Soutěž má 5 soutěžních otázek.  Ke každé z otázek jsou tři možné odpovědi, jen jedna je správná.  Každá soutěžní otázka je uveřejněna na jiné webové stránce: www.islandklub.com, www.skandinavskydum.cz, www.severskaspolecnost.cz, www.norge.cz a www.sverige.cz.  Na webu, kde je uveřejněna otázka lze najít v některém publikovaném článku nebo informaci správnou odpověď na otázku.

c) Zodpovězením nejméně 4 otázek správně postupuje soutěžící do závěrečného losování o ceny.

d) Ze všech správně zodpovězených soutěžních formulářů se po ukončení soutěže losují výherci cen. Losování výherců je přístupné veřejnosti a proběhne dne 28. 4. 2015 v 19:30 hod. na přednášce Norsko, v kavárně Cafeidoskop, Lazarská  8, Praha 2.

3. Soutěž se bude konat na území České republiky od  10. 4. 2015 do 27. 4. 2014 (23:59 hod.). tj. bude zahájena zveřejněním soutěže a ukončena losování výherců.  Oznámení o soutěži: na webu, v inzerátech, na přednáškách pořádaných CK.

4. Podmínkou pro zařazení účastníka do losování je registrování se v elektronickém formuláři na webové adrese: www.periscope.cz a po vyplnění odpovědí jeho odesláním.

5. Výherci budou o své výhře písemně informováni na adresu, kterou sdělí provozovateli. Jména výherců budou zveřejněna po losování po dobu 30 dnů na www.periscope.cz. Výhry bude možné vyzvednout v sídle provozovatele do 15. 5. 2015. Nevyzvednuté výhry budou zaslány poštou výhercům na adresu, kterou sdělí provozovateli.

6. Po losování provozovatel písemně vyzve výherce 1., 2. a 3. ceny k uzavření cestovní smlouvy a to do 10. 5. 2015. Pokud výherce neuzavře cestovní smlouvu do 10. 5. 2015, provozovatel je oprávněn po tomto datu neuzavřít s výhercem cestovní smlouvu. Žádnou z cen 1. – 10. nelze vyplatit v hotovosti a žádná z cen není přenosná na jinou osobu, než je výherce.

7. Ceny:

1. cena: Balíček služeb cestovního ruchu včetně letenky: Losí a trolí stezky pro 1 osobu, s ubytováním v chatě v jednolůžkovém pokoji, v některém termínu od 18. 6. do 8. 9. 2015 tak, jak je popsán a uveden na webu www.periscope.cz v ceně 19.900 Kč.

2. cena: Balíček služeb cestovního ruchu, autobusem, Vodopády a ledovce Norska pro 1 osobu, s ubytováním s ostatními účastníky zájezdu ve 4lůžkové chatě, v některém termínu od 27. 6. do 30. 8. 2015 tak, jak je popsán a uveden na webu www.periscope.cz v ceně 16.900 Kč.

3. cena: Balíček služeb cestovního ruchu, autobusem, Vodopády a ledovce Norska pro 1 osobu, s ubytováním s ostatními účastníky zájezdu ve 4lůžkové chatě, v některém termínu od 27. 6. do 30. 8. 2015 tak, jak je popsán a uveden na webu www.periscope.cz v ceně 16.900 Kč.

4. a 5. cena: fotografická kniha Island, země včera zrozená v souhrnné ceně 400 Kč

6. až 10. cena: tričko CK Periscope Skandinávie v souhrnné ceně 1.500 Kč.

8. Soutěže se nemohou zúčastnit statutární orgány, společníci, zaměstnanci a dodavatelé provozovatele a osoby jim blízké ve smyslu ust. § 116 z. č. 40/1964 Sb.

9. Soutěže se nemohou zúčastnit osoby mladší 18 let. Provozovatel je oprávněn v souladu s § 1 odst. 8) z.č. 202/1990 Sb. požádat účastníka soutěže za účelem prokázání této skutečnosti o předložení občanského průkazu.

10. Účastník soutěže vyplněním údajů v registračním formuláři na webu (dle bodu 4.) zároveň projevuje svoji vůli se soutěže zúčastnit a potvrzuje tím, že se s pravidly soutěže seznámil a souhlasí s nimi a žádným svým jednáním nebo opomenutím je neporušil. Zároveň zasláním svých údajů souhlasí s tím, že mu bude po dobu 3 let zasílán firemní časopis CK Periscope Skandinávie INFOSCOPE, e-mailové Aktuality (max. 12x ročně) a tištěné  katalogy, které CK Periscope Skandinávie publikuje pro své klienty. Účastník má zákonem stanovenou možnost odvolat po skončení soutěže svůj souhlas s poskytnutím osobních údajů. Účastník má právo nahlédnout do výpisu osobních údajů, které o něm provozovatel soutěže vede.

11. Pravidla soutěže jsou zveřejněna na www.periscope.cz.

V Brně dne 8. 4. 2015

Petr Burian, jednatel, Periscope Skandinávie, s. r. o.

Líbil se vám článek? Budu rád za sdílení.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *